Web Analytics

Суд відмовився проводити слухання у справі щодо проспекту Маршала Жукова

Суддя вважає, що клопотання про розгляд справи за правилами загального позовного провадження — під час засідання за участю сторін — «є необґрунтованим»

Про рішення Харківського окружного адміністративного суду сьогодні повідомила на своїй сторінці у Facebook регіональна представниця Українського інституту національної пам'яті Марія Тахтаулова.

За її словами, суддя Олександр Тітов відмовив у задоволенні клопотання депутата Харківської міськради Ігоря Черняка і депутата Харківської облради Дитра Булаха, які наполягали на слуханні справи про перейменування проспекту Григоренка на проспект Маршала Жукова за правилами загального провадження.

«Це означає, що ніяких слухань не буде. Суддя просто винесе рішення на підставі позовів та письмових пояснень сторін. Суд не побачив у цій справі суспільного інтересу», — пояснила Тахтаулова.

В ухвалі суду від 21 серпня, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень, зазначається, що клопотання позивачів про розгляд справи за правилами загального позовного провадження «є необґрунтованим».

«З урахуванням зазначеного, суд дійшов висновку про відсутність підстав для задоволення заявленого позивачами клопотання та слухання даної справи за правилами загального позовного провадження», — йдеться в документі.

В реєстрі також розміщена інша ухвала, від 15 серпня, якою суддя відмовив у задоволенні подібного клопотання представника Харківської обласної організації всеукраїнського об'єднання «Свобода».

Приміщення Харківського окружного адміністративного суду. Фото: oblrada.kharkov.ua

Рішення щодо повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова Харківська міськрада розглянула 19 червня, міський голова Геннадій Кернес його підписав

Депутат міськради Ігор Черняк звернувся до поліції, там відкрили провадження за статтею «Зловживання владою або службовим становищем». Український інститут національної пам'яті звернувся до Генеральної прокуратури та суду.

Загалом відкрили п'ять адміністративних справ, які стосувалися визнання протиправним і скасування рішення сесії міськради про повернення проспекту Петра Григоренка імені маршала Георгія Жукова. Позови подавали депутат Харківської облради Дмиро Булах і депутат міськради Ігор Черняк (разом), представники партій «Європейська солідарність», «Свобода» і «Демократична сокира», а також нардеп Андрій Білецький. У липні суддя Тітов вирішив об'єднати всі пять справ в одне провадження.

Читайте MediaPort у Telegram