Web Analytics

Онлайн-трансляція зустрічі з Блаженнішим Любомиром Гузаром: «Бути багатим – благо чи тягар?»

«Платформа», Львівська бізнес-школа та Український католицький університет запрошують переглянути онлайн-трансляцію зустрічі з Блаженнішим Любомиром Гузаром: «Бути багатим – благо чи тягар?», що відбудеться 16 лютого в рамках дискусійного клубу «Бізнес-Credo».

Трансляція розпочнеться на сторінці http://platfor.ma/live/lyubomyr-huzar/ 16 лютого о 18:00.

Серед питань зустрічі – чи є гріхом бути багатим, який зв'язок між економічним добробутом та людською гідністю, які моральні принципи співіснування багатих і бідних, якою має бути благодійність тощо.

За словами Блаженнішого Любомира, тема бізнесу дуже важливий елемент у житті суспільства: "Бути багатим – це значить не тільки мати багато земних благ, а й уміти ними скористатися, вміти розпорядитися ними так, щоб самому духовно зростати", – висловлює своє переконання духовний лідер УГКЦ.

Любомир Гузар

народився у Львові в 1933 році. Пережив початок Другої світової війни та радянської окупації. У 1944-му разом із батьками емігрував до Америки. Вивчав філософію в Колегії Св.Василя (Стемфорд, Коннектикут), де одержав ступінь бакалавра. Пізніше там же працював учителем. Також навчався у Вашингтонському Католицькому університеті та у Фордгамському університеті Нью-Йорка, де здобув ступінь магістра філософії. З юності мріяв про служіння Богу, відтак у 1958 році був висвячений на священика. Був настоятелем, душпастирем організацій та спілок. На початку сімдесятих років покинув Сполучені Штати та перебрався до Європи. У Римі здобув ступінь доктора богослів’я. До України повернувся за часів незалежності. У 2001 році очолив Українську Греко-Католицьку церкву, згідно із рішенням Синоду єпископів. З 2005 року перебуває у Києві, у зв'язку з перенесенням до столиці Патріаршого престолу УГКЦ. У 2011 році в зв’язку зі станом здоров’я залишив свою посаду.

У 2011 році Український католицький університет та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) створили унікальний майданчик та започаткувати активний діалог для взаємодії бізнесу і суспільства – зустрічі «Бізнес-Credo». Минулого року гостями «Бізнес-Credo» були Борис Ґудзяк, Мирослав Маринович, Кшиштоф Зануссі.

Зустрічі відвідали близько 500 представників українського бізнесу. «Бізнес-Credo» – це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі business talk із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі. Мета клубу – створити майданчик та започаткувати активний діалог, проаналізувати сучасні взаємні виклики, а в тривалішій перспективі – підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в країні, покращивши його взаємодію з іншими гравцями.