Web Analytics

Про «МедіаПорт»

Візія 

mediaport.ua — локальне медіа, редакція якого складається з харків’ян та харків'янок, яким не байдуже майбутнє Харкова та рідного краю. Ми не залежимо — ні ідеологічно, ні економічно — ні від кого, крім себе самих. І прагнемо робити Харків та Харківську область кращими. 

Місія 

Ми пишемо про людей, міські події та процеси, політику та культуру. Ми не боїмося ставити критичних питань і з року в рік пильно стежимо за діями влади (архів сайту сягає 2002 року). Ми прагнемо розказувати історії людей, які надихають своїми вчинками. Ми відкриті до усіх, кому є що сказати, якщо це не протирічить цінностям редакції та законам України. 

Цінності та принципи роботи 

Ми — українське медіа, яке служить суспільству та дотримується стандартів, закладених у Кодексі етики українського журналіста. Робота редакції заснована на професіоналізмі та довірі. 

Наша основна цільова аудиторія — жителі Харкова та Харківщини, які прагнуть вирішення проблем рідного краю та бажають йому процвітання та розвитку.

Ми публікуємо репортажі, статті, інтерв’ю та колонки. У новинах не гонимося за швидкістю і кількістю, віддаючи перевагу точності, та стараємося фільтрувати інформаційний потік. 

Ми стежимо за інноваціями у журналістиці та сповідуємо принцип доступності у різних форматах: записуємо подкасти, знімаємо відео для соцмереж, робимо інфографіку, колажі, ілюстрації. 

Ми не видаляємо з сайту матеріалів, але готові до конструктивної критики та визнаємо помилки. 


Головна редакторка: Тетяна Федоркова 

E-mail: tetiana.fedorkova@gmail.com, mediaport.news@gmail.com 

Телефон: 093 287 03 05