Які об’єкти обстріляли війська РФ 11 вересня: інформація Міненерго

За даними Міністерства енергетики, 11 вересня російські військові вдарили по Зміївській ТЕС на Харківщині та трьом підстанціям високої напруги, без світла залишилися сотні тисяч українців. Під час обстрілів загинули четверо енергетиків, троє дістали поранень.

11 вересня був один з найбільш масових обстрілів енергетичної інфраструктури, заявив міністр енергетики Герман Галущенко.

«Було обстріляно Зміївську ТЕС та три підстанції високої напруги, знеструмлено 40 підстанцій різної напруги, відключено дві повітряні лінії 750 кВ, п'ять повітряних ліній 330 кВ. Сотні тисяч українців залишались без світла на Полтавщині, Дніпропетровщині, Харківщині, Сумщині, Донеччині», — написав він у Facebook.

За попередніми даними, під час обстрілів загинули четверо енергетиків, троє дістали поранень.

За словами міністра, вже за 40 хвилин світло почало повертатися в оселі, а всі основні лінії заживили за 4,5 години. Опівдні 12 вересня після вечірнього відключення повністю відновили електропостачання у Полтавській і Донецькій областях. Без світла на той момент залишалися  близько 1,7 тис. споживачів на Сумщині, близько 3 тис. — на Дніпропетровщині, 12 тис. — на Харківщині – 12 тисяч.

Ремонтні роботи тривають.

«Опалювальний сезон ще не розпочався, а ворог вже пішов в масову атаку на енергетичні об‘єкти. Що ми можемо (і робимо!) для протистояння наслідкам таких атак – це прискорення реагування, відпрацювання механізмів резервного заживлення, забезпечення матеріалами для цього й організація взаємодопомоги всіх компаній енергосектору – для максимальної ефективності і швидкості роботи», — зазначив Галущенко.

Вчора відбувся один з найбільш масових обстрілів енергетичної інфраструктури. Було обстріляно Зміївську ТЕС та три...

Опубликовано Германом Галущенко Понедельник, 12 сентября 2022 г.


Увечері 11 вересня дві російські ракети вдарили по Харківщині. Загинула людина, виникли пожежі на об'єктах критичної інфраструктури. У Харкові та області зникла електроенергія. 

Вдень 12 вересня окупанти обстріляли Київський та Основ'янський райони Харкова. Електро- та водопостачання у місті знову зникли, зупинився електротранспорт. Відомо щонайменше про одного загиблого та чотирьох поранених.  

Фото на головній: «Харківобленерго» 

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.