Web Analytics

Як просувається ремонт траси Київ — Харків — Довжанський: інформація Служби відновлення

Ремонтні роботи на трасі М-03 в Харківській області тривають, ями на ділянці від Коротича до Валок розраховують залити до кінця березня.

Про це повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області.

За її прогнозами, якщо погода сприятиме, всі ями на ділянці від Коротича до Валок залатають у другій половині березня.

«Там, де покриття в найгіршому стані, верхній шар повністю зрізають і вкладають нове суцільними ділянками. Якість контролюють за допомогою тепловізорів, що дозволяє відстежувати температуру асфальтобетону», — йдеться в повідомленні.

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській областіФото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області

Загалом від початку лютого шляховики привели до ладу понад 10 тис. кв. м траси М-03 на київському напрямку.

«Зважаючи на інтенсивність руху на цьому напрямку та його логістичну значущість і враховуючи, що плановий ремонт тут не робили доволі довго, фахівці вирішили на окремих, найбільш пошкоджених ділянках, повністю зняти верхній шар асфальту та замінити його новим», — зазначали у службі.

У вихідні трасу ремонтували за допомогою гарячої асфальтобетонної суміші.

Фото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській областіФото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській областіФото: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Харківській області

Наприкінці січня ремонт розпочали поруч із поворотом на Люботин на трасі M-03 Київ — Харків — Довжанський та поблизу селища Коротич на дорозі M-29 Харків — Красноград — Перещепине — Дніпро.

Блок новин за темою