Web Analytics

У Харкові знайшли тіло зниклого підлітка, поліція шукає свідків

Поблизу моста на Олексіївці 10 лютого знайшли тіло 15-річного Антона Логвінова, якого два дні шукали правоохоронці та волонтери.

Харків’янин Антон Логвінов зник 8 лютого. За інформацією Головного управління Нацполіції в Харківській області, увечері він пішов з дому та не повернувся.

Правоохоронці оголосили розшук 15-річного хлопця. До пошуків залучили пів тисячі поліцейських, курсантів університету внутрішніх справ, кінологи. До них також приєдналися волонтери — понад 200 людей.

«Правоохоронці разом з громадянами оглянули район мешкання зниклого хлопця і прилеглі території, покинуті будинки, лісосмуги, підвали та горища. Ювенальні поліцейські відпрацювали коло його знайомих та друзів», — розповіли у ГУНП.

10 лютого тіло Антона Логвінова знайшли під мостом на вулиці Ахсарова. Територію огородили, викликали криміналістів. Слідчі порушили справу за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу  України.

Фото: hk.npu.gov.ua

Поліція шукає свідків і просить водіїв, які увечері 8 лютого проїжджали Олексіївський міст, надати записи відеореєстраторів.

«З метою встановлення обставин скоєння особливо небезпечного злочину, Головне управління Національної поліції в Харківській області звертається з проханням до водіїв, які 8 лютого 2021 року з 17:00 до 24:00 пересувалися по маршруту від станції метро «23 Серпня» в бік житлового масиву Олексіївка, через міст по вулиці Ахсарова і в зворотному напрямку, надати записи з камер-відеореєстраторів», — звернулися до харків’ян правоохоронці.

Відеозаписи просять передати до Слідчого управління ГУНП в Харківській області (Харків, вул. Весніна, 14). Контактні телефони — (057) 705 96 82, (057) 705 90 77, 102.

Чи означає згадка про «особливо небезпечний злочин» ймовірне вбивство, поліція не уточнює. Причину смерті назвуть лише після експертиз.