Web Analytics

У Харкові обмежили роботу розважальних закладів і відкрили кіно

Міська комісія відзначила погіршення епідситуації з COVID-19 упродовж тижня у Харкові, дозволила роботу кіно і обмежила час роботи розважальних закладів. 

Протокол Міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 липня опубліковано на сайті міськради. 

«Комісія відмічає: 

За період 02.07 - 08.07.2020 року на території міста відбулося погіршення епідемічної ситуації з COVID-I9. Серед мешканців міста виявлено 271 випадок, що складає 87,4 % від випадків, зареєстрованих у Харківській області. Показник на 100 тис. населення на протязі тижня перевищував рекомендований критерій -12,0 та фактично складав від 15,63 до 19,0», — йдеться у протоколі.

Комісія вирішила:

  • Заборонити роботу розважальних закладів після 23 години.
  • Дозволити роботу кінотеатрів за умови забезпечення контролю щодо виконання заходів дезінфекції, використання засобів індивідуального захисту та дотримання соціальної дистанції.


Роботу кінотеатрів у Харкові заборонили 3 липня. Тоді ж заборонили масові заходи за участі понад 10 людей, роботу кафе і ресторанів без літніх майданчиків площею менш як 50 кв. м., окрім роботи на доставку, а також обмежили роботу закладів громадського харчування до 22:00.