Web Analytics

Справу харківського доцента, обвинуваченого в держзраді, передали до суду

За даними слідства, чоловік передавав російському куратору дані про пересування Сил оборони та фортифікації, фіксував наслідки ракетних ударів і за окремим завданням надіслав інформацію про політичну позицію своїх колег.

Обвинувальний акт стосовно 50-річного чоловіка за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України) розгляне Ленінський райсуд Харкова, повідомили в Харківській обласній прокуратурі

За даними правоохоронців, погодившись на співпрацю з росіянами, викладач збирав і передавав куратору інформацію про пересування Сил оборони та розміщення оборонних фортифікаційних укріплень у Харкові, фіксував наслідки ракетних ударів по одному з оборонних підприємств, яке неодноразово обстрілювали. 

Крім того, чоловік відстежував діяльність іноземних волонтерських організацій в обласному центрі, зібрав і надіслав дані про політичну позицію своїх колег-викладачів, говорять у прокуратурі.

Джерело фото: Харківська обласна прокуратура/Facebook

Доцента університету затримали у власному помешканні у листопаді 2023 року. Він перебуває під вартою без права внесення застави. 

Читайте також: Справа про держзраду: у Харкові оголосили вирок експоліцейському з Ізюма 

Чільне фото: Харківська обласна прокуратура/Facebook 

Блок новин за темою

Новини за темою