Web Analytics

Райнін став головою харківського осередку «Опоплатформи — За Життя»

Ексглава Адміністрації президента Порошенка Ігор Райнін обраний головою головою Харківської регіональної організації «Опозиційна платформа — За життя».

Рішення прийняли сьогодні, 27 листопада, на конференції регіональної парторганізації, повідомляє пресслужба партії

«Представляючи Ігоря Райніна, співголова партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрій Бойко відзначив його високий професіоналізм, досвід та організаторські здібності. За словами Юрія Бойка, Ігор Райнін під час перебування на посаді губернатора Харківщини відстоював інтереси жителів південного сходу і протистояв політиці радикального націоналізму», — йдеться на сайті організації. 

Фото: zagittya.com.ua

Ігор Райнін, як пише пресслужба, подякував за підтримку і акцентував увагу на необхідності якісної підготовки до місцевих виборів.

«У нас попереду виборчий рік, вибори до місцевих рад. Це багатошарова кампанія, що вимагає чітких спільних дій. Нам потрібно відновлювати промисловість, потрібно захистити інтереси людей під час земельної реформи і в ході так званої великої приватизації. Ми повинні відкинути особисті амбіції, об'єднатися і йти перемагати в місцеві ради, щоб бути корисними для кожного українця. Можу вас запевнити, що всі мої сили і вміння, мій досвід будуть підпорядковані цій меті», – сказав Райнін.

За інформацією видання Kharkiv Today, голосів проти кандидатури Райніна не було, кілька людей під час голосування утрималися. Заступником Райніна в організації став Василь Росіхін, проректор ХНУРЕ. 


Чутки про те, що колишній голова Харківської ОДА і ексглава Адміністрації Порошенка Ігор Райнін може очолити місцеву «ОПЗЖ», ходили у Харкові останні місяці.

Днями вийшло його інтерв'ю, де він схвально висловлюється щодо ініціатив «ОПЗЖ». 

Раніше Райнін очолював територіальний осередок «БПП Солідарність».