Web Analytics

Підозрюваний у ДТП на проспекті Гагаріна визнав свою вину — представники потерпілих

Микола Харківський — 16-річний підозрюваний у справі про ДТП на проспекті Гагаріна в Харкові, де внаслідок зіткнення двох автомобілів загинув 58-річний чоловік — визнав свою провину під час допиту.

Про визнання провини неповнолітнім водієм Infiniti 19 листопада повідомили у юридичній компанії Miller, що представляє родичів загиблого.

«Під час допиту у слідчого 16-річний підозрюваний Микола Харківський визнав свою вину у вчиненні злочину. Крім того, у справі вже є підтвердження, що за кермом автомобіля був саме Микола Харківський», — мовиться у повідомленні.

За даними юрфірми, перебування юнака за кермом підтверджується:

  • Висновками молекулярно-генетичних експертиз: сліди крові та клітин, знайдені на подушках безпеки водія з руля та водійського сидіння, змивах з водійських дверей та сидіння, збігаються з біологічними зразками хлопця.
  • Допитами двох потерпілих, які перебували у салоні Infinity під час ДТП: вони кажуть, що за кермом був саме Микола Харківський.
  • Записами з камер відеоспостереження та особистими відеозаписами очевидців.

«Досудове розслідування триває. Якість зібраних матеріалів все ще в пріоритеті, бо визнання вини на цьому етапі може бути виключно стратегією захисту», — наголошують юристи.

Фото: Telegram/Харківська обласна прокуратура


Інформацію щодо визнання провини підтвердив інший представник потерпілих Ігор Черняк.

«Цілком очікуваний розвиток подій з урахуванням того, який обсяг доказів зібрано слідством. Експертизи, свідчення свідків, записи з камер тощо. «За кермом хтось інший», «несправні гальма» тощо, очевидно, більше не працюють і не спрацюють», — заявив він.

За словами Черняка, позиція потерпілих залишається незмінною: відповідальність має понести не лише 16-річний водій, а й його батьки.

Николай Харьковский сегодня признал свою вину в совершении ДТП на пр.Гагарина. Вполне ожидаемое развитие событий с...

Опубликовано Igor Cherniak Пятница, 19 ноября 2021 г.


Аварія сталася увечері 26 жовтня на перехресті проспекту Гагаріна та вулиці Одеської в Харкові. Автомобіль Infiniti на високій швидкості врізався у Chevrolet. Загинув 58-річний водій Chevrolet, трьох пасажирів Infiniti шпиталізували. 

Водій Infiniti, 16-річний харків'янин, заарештований. Справу розслідують за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху водіями) Кримінального кодексу України. Поліція шукає свідків і людей, у яких є інформація щодо аварії або відеозаписи.

Батькам неповнолітнього водія також загрожує кримінальна відповідальність.