Web Analytics

Перевстановили тарифи? У Харківській міськраді керуються новими рішеннями

Виконком Харківської міської ради 20 лютого ухвалив у нові редакції рішення про підвищення тарифів на проїзд — до 6 гривень у трамваї та тролейбусі, до 8 гривень у метро. У мерії заявили, що керуватимуться саме ними.

Про те, що в Харкові наразі діють такі тарифи на проїзд у міському електротранспорті, заявив заступник міського голови Євген Водовозов під час зустрічі з представниками громадських організацій, які вимагали виконати ухвалу суду про призупинення дії нових тарифів.

«Я дію за рішеннями виконкому №87 і №88. Крапка», — заявив Водовозов.

doc.citynet.kharkov.ua

На питання, чому мерія не виконує ухвали Харківського окружного адміністративного суду щодо призупинення дії нових тарифів, він відповів: «У мене зараз ухвали суду на абсолютно інші рішення».

Ухвали суду стосується рішень виконкому №72 і №73 від 6 лютого. Щодо них Водовозов, за його словами, планує консультуватися з юристами.

Рішення щодо підвищення тарифів №87 і №88 у нові редакції виконком прийняв 20 лютого.

«Встановити: тарифи на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (тролейбусом), які надають комунальні підприємства «Тролейбусне депо № 2», «Тролейбусне депо № 3», у розмірі 6,00 грн. за разове перевезення одного пасажира або одного місця багажу; тарифи на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм), які надають комунальні підприємства «Жовтневе трамвайне депо», «Салтівське трамвайне депо», у розмірі 6,00 грн. за разове перевезення одного пасажира або одного місця багажу», — йдеться у рішенні №87.

«Встановити: тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном, яку надає КП «Харківський метрополітен», у розмірі 8,00 грн за одне пасажироперевезення», — зазначається у рішенні №88.

Обидва нові рішення набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення. Як підтвердив директор Департаменту з питань інформації та зв’язків із громадськістю міськради Юрій Сидоренко, сьогодні документі опублікували в газеті «Харьковские известия». Рішення також розміщені на сайті Харківської міськради у Єдиному реєстрі нормативних актів.

Скріншот: doc.citynet.kharkov.ua

Представники громадських організацій «Харківський антикорупційний центр» та «Антикорупційний блок учасників АТО» сьогодні пікетували міськраду, вимагали виконання рішень суду. Учасники акції підпалили сміттєвий бак біля центрального входу. В акції взяли участь кілька десятків людей. 

Нову вартість проїзду — 8 гривень у метро, 6 гривень у трамваях і тролейбусах — виконком затвердив 6 лютого. Тарифи підвищилися з 7 лютого. Рішення виконкому про підвищення тарифів оскаржила в суді громадська організація «Харківський антикорупційний центр». 19 лютого Харківський окружний адміністративний суд задовольнив заяви «ХАЦ» і призупинив дію рішень, проте в електротранспорті залишили підвищені тарифи.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо невиконання Харківською міськрадою рішення суду. 

Виконком 20 лютого перенесли з 15.00 на 9.00, не повідомивши про це пресу. Ніхто зі ЗМІ, окрім представників муніципальних «Харківських ізвєстій», на нього не потрапив. Які питання розглядалися на виконкомі, у прес-службі протягом дня не коментували. Натомість розповсюдили коментар Євгена Водовозова про те, що комунальним підприємствам доручено розробити і впровадити систему диференційованої оплати.

Читайте MediaPort у Telegram