Web Analytics

Кінофестиваль, театр, табір для підлітків: чотири соціальні проєкти в Харкові отримали фінансування

Платформа зі збору коштів «Моє Місто Харків» 25 липня провела презентацію соціальних проєктів, за результатом якої журі розподілило ще 180 тис. грн.

  • Перше місце посів проєкт Театр «Нафта», який отримав 90 тис. грн. Його мета — перезапустити діяльність театру і створити нову виставу, щоб далі розвивати театральне та перформативне мистецтво у Харкові, підтримувати жителів прифронтового міста.

«Ми «Нафта» — альтернативний незалежний театр, створений у Харкові у 2018 році. «Нафта» є відкритою театральною платформою, де немає фіксованої трупи та класичних канонів. Актори, режисери, музиканти, хореографи можуть долучитися до «Нафти» та реалізувати новий театральний проєкт. «Нафта» — про відкритість, експерименти, нові форми та творчу синергію. Ми ставимо перед собою задачі «розривати стандарти, згризати рамки та палати по суті», — йдеться в описі проєкту.

 

  • Проєкт «Трохи вогню в країні Див» від благодійного фонду «Трохи вогню» посів друге місце та отримав 38 тис. грн. Його мета — організувати літній табір для підлітків від 9 до 17 років.

«Цього року команда планує запальний табір із психологічними тренінгами, педагогікою пригод, тематичними локаціями у стилі «Аліси в країні Див», — зазначають організатори.

 

  • Третє місце посів проєкт «Кінофестиваль Бардак VII», який отримав 30 тис. грн. Його ініціатори збирають кошти на проведення фестивалю незалежного короткометражного українського кіно. 

«Харків завжди був культурним центром і місцем, де зароджувалися неймовірні таланти. Це місто студентів та інтелектуалів, яке завжди приголомшувало своєю активністю і культурним розмаїттям. Тому фестиваль «Бардак» тут — просто у своїй тарілці! І, звісно, ми хочемо пригостити вас найкращими короткометражками від наших талановитих українських кінематографістів», — зазначають організатори на сторінці у Facebook.

 

  • Четверте місце та 22 тис. грн у проєкту «Освітній курс з мультиплікації «Я — маленький українець» від Honey Academy Club. Мета проєкту — залучити дітей до створення мультфільму, який буде відображати їх ставлення до України та самоідентифікації.

«Ми, спільнота освітян Харкова, розуміємо, що діти — це наше майбутнє. Тому продовжуємо свою роботу в незламному місті та вже будуємо плани з його відновлення», — вказано в описі.

Ці та інші проєкти можна підтримати на платформі «Моє Місто Харків».