Web Analytics

Видавала «дозволи» від окупантів: депутатку з Куп’янську підозрюють у колабораціонізмі

Прокуратура заочно оголосила жительці Купʼянського району Харківщини підозру в колабораційній діяльності. За інформацією слідства, вона погодилася працювати в окупаційній «адміністрації» Куп’янська.

Підозрювана — депутатка VIII скликання Купʼянської міської ради, повідомляє Харківська обласна прокуратура.

До повномасштабного вторгнення жінка працювала начальницею, адміністраторкою Центру адмінпослуг у Куп’янську.

За даними слідства, влітку 2022 року, під час окупації міста, вона погодилася очолити ліцензійно-дозвільний відділ» у нелегітимній місцевій «адміністрації».

«Депутатка приймала документи від приватних підприємців на «перереєстрацію» господарської діяльності відповідно до російського законодавства. Крім того — видавала дозвільні документи від імені незаконно створеного органу влади», — зазначають у прокуратурі.

За інформацією правоохоронців, жінка виїхала до росії. ЇЇ планують оголосити в розшук.

Депутатці заочно оголосили підозру в колабораціонізмі. За ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України їй загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Фото: Харківська обласна прокуратура

На сайті Офісу генерального прокурора розмістили повідомлення про підозру депутатці. У документі вказано, що йдеться про Яну Зубову, яку обрали до Куп’янської міськради у 2020 році від «Блоку Світличної «Разом».


Суд визнав винною в колабораціонізмі жительку Чугуївського району Харківщини, яка під час окупації погодилася працювати в нелегітимній місцевій «адміністрації». Жінці призначили п’ять років за ґратами.

Блок новин за темою

Новини за темою