Столиця та Київська область зазнали масованої повітряної атаки в ніч на 5 серпня.

На Київщину припав основний напрямок російського удару, повідомили у Повітряних силах.

Під час масованої атаки Україну атакували 28 ракетами — чотирма протикорабельними «Циркон»/«Онікс» і 24 балістичними «Іскандер-М»/«С-400», а також 115 дронами.

Жодної ракети збити не вдалося.

Київ

У Києві під вогнем опинилися чотири райони, писав міський голова Віталій Кличко.

  • В Оболонському фіксували влучання в нежитлову забудову та пошкодження офісної будівлі.
  • У Деснянському — спалахнув склад, уламки ракети також впали біля житлового будинку.
  • У Голосіївському — зруйновано приватний будинок. Також стався витік аміаку на одному з підприємств.
  • У Святошинському — гасили займання.

Внаслідок ударів постраждали понад 20 людей, загинула жінка. 

Київська область

У Київській області рятувальники працювали в трьох районах, повідомили в ДСНС

  • У Броварському районі виникли пожежі на складах у Броварах, селищі Велика Димерка, селі Квітневе та селі Перемога.
  • У Фастівському — на території одного з підприємств горів транспорт.
  • У Бучанському — палав склад у селі Чайки. У селі Софіївська Борщагівка також було займання на території логістичного підприємства.

Загиблі та постраждалі

Як повідомив президент Володимир Зеленський, відомо про 44 постраждалих від масованого удару по Києву та області.

Загинули 17 людей. З них восьмеро — на залізничній станції «Квітнева» у Броварському районі, розповів в ефірі національного телемарафону голова Броварської райадміністрації Віталій Бігун.

«Наразі відомо про вісьмох загиблих, троє — під питанням, близько 12 — в лікарні», — зазначив він.

Вранці 5 серпня російська армія також атакувала «Бандеролями» два райони Харкова, є постраждалі та руйнування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *