Україна здобула ще одне «золото» і дві «бронзи» на Олімпіаді в Парижі | MediaPort

Легкоатлетка Ярослава Магучіх 4 серпня посіла перше місце на змаганнях зі стрибків у висоту, Ірина Геращенко — третє. Метальник молота Михайло Кохан став третім у своїй дисципліні.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

Ярослава Магучіх — світова рекордсменка, чемпіонка Європи та світу — з першої спроби взяла висоти 1,91, 1,95, 1,98 та 2 м, здобувши «золото». Її суперниця Нікола Оліслагерс з Австралії витратила на висоту 2 м більше спроб і посіла друге місце.

Усі фото — НОК

Ірина Геращенко з першої спроби підкорила три висоти — 1,86, 1,91 та 1,95 м, але далі не пройшла. Українка поділила третє місце з іншою австралійкою, Елеанор Паттерсон, яка має такий само результат.

«Таким чином Україна втретє у своїй історії здобула подвійний подіум на Олімпійських іграх», — зазначають у НОК.

У секторі метання молота виступав Михайло Кохан, для якого це був другий олімпійський фінал у кар’єрі — в Токіо він посів четверте місце. У Парижі Кохан здобув «бронзу» завдяки другій спробі, під час якої метнув молот на 79,39 м.

«Михайло Кохан став другим метальником молота в історії незалежної України, який виграв медаль Олімпіади: у 1996 році бронзу здобув Олександр Крикун», — додають у комітеті.

За підсумками дев’ятого змагального дня Україна здобула збірної шість нагород:

• два «золота»;
  • одне «срібло»;
  • три «бронзи».

У медальному заліку Україна поки посідає 17 місце.

Збірна України у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Юлії Бакастової перемогла у жіночих командних змаганнях з фехтування на шаблі.