Україна та росія провели черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських захисників, які перебували в російському полоні з 2022 року.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.

Серед звільнених — військовослужбовці Збройних сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram
  • Фото: Zelenskiy / Official/Telegram

Вони брали участь в обороні Маріуполя та «Азовсталі», а також воювали на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

«Дякую всій нашій команді, яка щодня працює над поверненням наших людей. Особлива вдячність усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують нам можливість повертати людей», — зазначив Зеленський.

Президент наголосив, що Україна продовжує працювати над поверненням усіх полонених — і військових, і цивільних.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *