Web Analytics

У Золочеві відновлюють комунікації після російського удару, що вбив дитину

У Золочеві відновили газопостачання та продовжують відновлювати електропостачання та водопостачання після російського обстрілу вночі 6 лютого

Для прибирання завалів місцеві підприємці надали сільгосптехніку, розповів «МедіаПорту» начальник Золочівської селищної військової адміністрації Віктор Коваленко

«Техніка працює, бо не тільки ж готель рознесло, кав'ярню рознесло, значно пошкоджені 19 об'єктів цивільної інфраструктури, магазини, аптеки тощо. Коли сміття вивезли з готелю, видно одну велику яму і поруч друга яма», — каже Коваленко. 

За його словами, поряд з готелем пошкоджено 8 житлових будинків, два з них — значно. 

Без житла залишилися три родини, вони переїхали до родичів. 

«Повністю законсервували всі будинки. Видали будматеріали. Нині люди готують документи, подали на програму «єВідновлення» за пошкоджене житло. Міжнародні організації приїхали. Організували обіди, чай і для постраждалих, і для рятувальників, поліції, волонтерів. «Проліска» привезла теплі речі, ковдри. Благодійний фонд «За мирне небо» надав бригади, допомагали консервувати», — каже Коваленко. 

Будівля автостанції поряд з місцем удару не працює від початку повномасштабної війни. Автобуси ходять з інших місць селища.

Від обстрілу загинув 2-місячний хлопчик, його 21-річну мати прооперували, поранень дістали ще двоє жінок. Ракетний удар по Золочеву 6 лютого — перший у 2024 році, сказав Коваленко. Від початку повномасштабного російського вторгнення армія окупантів випустила по Золочівській громаді 67 ракет. 

Блок новин за темою