У лікарні помер поранений після удару по «Новій пошті» під Харковом: кількість загиблих зросла
У лікарні помер 68-річний чоловік, який дістав тяжкі поранення внаслідок російського удару по терміналу «Нової пошти» під Харковом у селищі Новий Коротич 19 липня.
Про це 23 липня повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.
«Весь цей час наші лікарі боролися за життя 68-річного чоловіка. Але його поранення виявилися надто важкими», — йдеться у повідомленні Олега Синєгубова.
Російська армія завдала удару по терміналу «Нової пошти» у Новому Коротичі Харківського району вранці 19 липня. За даними слідства, військові рф застосували три ракети типу S8000 «Бандероль». Загинули п’ятеро людей — троє на місці, ще двоэ чоловіків померли у лікарні. Постраждали 20 людей.
За понад три роки російського повномасштабного вторгнення Харківський інноваційний термінал «Нової пошти» став місцем загибелі 14 людей: зокрема, 13 січня 2026 року внаслідок ракетно-дронового удару загинули четверо працівників. 19 липня кількість загиблих на терміналі за час війни зросла до 19.



