У Харкові незабаром запустять маршрутки та тролейбуси — Терехов

Наземний громадський транспорт у Харкові планують запустити з наступного тижня. Спочатку — маршрутки та тролейбуси.

Про плани щодо транспорту розповів 10 травня під час зустрічі з харків’янами міський голова Ігор Терехов.

За його словами, вже наступного тижня на маршрути планують вивести автобуси та тролейбуси — «в усіченому режимі». Метро поки не працюватиме.

«По метро дуже серйозна ситуація. Після того, як я зможу людей вивести назовні — ще два місяці. Метро — це найскладніше. Тому обходимося зараз автобусами та тролейбусами», — зазначив мер.

Трамваї у Харкові, за його словами, не прибиратимуть.

«Я не сказав прибирати трамваї. Трамваї, які є, ми запустимо, а потім мають бути нові. Зрозуміло, що певні маршрути нам потрібно змінювати», — зазначив Терехов.

6 травня Ігор Терехов також заявляв, що відмовлятися від трамваїв у Харкові не планують: вони залишаться «в тому обсязі, що необхідний».

«Сьогодні можна різне обговорювати, але ми говорили й говоримо про те, що існує генеральний план, який сьогодні буде скорегований. Нам необхідно сьогодні заново будувати Харків так, щоб знайти розумний баланс міським електротранспортом — трамваями, тролейбусами на автономному ходу, новими видами транспорту, що з'явиться», — цитує міського голову «Суспільне».


На початку травня Харківську міськраду піддали критиці через демонтаж трамвайних рейок на вулиці Весніна. У мерії заявили, що розпочали раніше заплановану реконструкцію.

Противники цього рішення вважають його передчасним та таким, що не враховує можливі зміни у Харкові після війни: щодо кількості населення, транспорту тощо.

Фото на головній: Харківська міськрада

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.