У Далласі зібрали понад 20 тис. доларів на облаштування підземних шкіл Харкова
Американське місто-партнер Даллас (штат Техас) організувало благодійний захід на підтримку підземних шкіл та метрошколи прифронтового Харкова.
Про це повідомили в Харківській міській раді.
Харківські школярі писали листи до однолітків з Далласа, а американські підлітки підготували відповіді. Листи зі США потім передали харків’янам.
У Далласі також провели благодійний захід, зібравши 21 тис. доларів.
«Ці кошти будуть спрямовані на закупівлю технічного обладнання та меблів для нових підземних шкіл та метрошколи Харкова», — зазначають у міськраді.
Нагадаємо, ЮНІСЕФ також допоможе облаштувати кабінети для метрошколи ще на одній станції метро в Харкові.



