Web Analytics

Театр «Нафта» запрошує харків’ян на відкритий показ «НАФТАЛАБУ»

16 та 17 грудня у театрі «Нафта» відбудеться показ за результатами освітнього курсу «НАФТАЛАБ».

«Ми в «Нафті» переконані, що театр — це не тільки розвага, він може бути інструментом розбудови свідомого громадянського суспільства. Саме тому освітні проєкти є важливою складовою нашої діяльності. В «НАФТАЛАБІ» наша головна задача — підтримати студентів та студенток, показати альтернативу і разом шукати нові можливості, які так чи інакше виникають в кризах», — каже режисерка, хореографка та кураторка проєкту Ніна Хижна

Освітній курс «НАФТАЛАБ» для підтримки молодих акторів та акторок оголосили у жовтні. Протягом п’яти тижнів учасники проєкту вивчали техніки роботи з тілом, досліджували перформативне, імпровізували, розмірковували на тему соціально відповідального театру. Лекції та воркшопи для учасників проводили Артем Вусик, Люба Ільницька, Олена Апчел, Микола Набока, Анатолій Сачівко, Максим Пилаєв.

Фото: Олександр Осіпов

За результатами навчання учасники проєкту готують відкритий показ. 

«Ми хочемо поділитись з вами цією роботою, запросити до спільної рефлексії, проживання та діалогу. Показ супроводжуватиме жива авторська музика, створена для проєкту Сергієм Савенко», — запрошують організатори.

Показ відбудеться 16 і 17 грудня о 18:00 в театрі «Нафта» за адресою вул. Чорноглазівська, 21/23 (колишня вул. Бажанова, 21/23). Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією.

Читайте також: 20 грудня харківський театр «Нафта» ще раз покаже «Веселку на Салтівці»

Блок новин за темою