Web Analytics

Театр «Нафта» запрошує харків'ян на 5 тижнів інтенсивних тренінгів

Театр «Нафта» оголосив open call для тих, хто навчається, випустився або призупинив навчання в театральних навчальних закладах. Під час безкоштовного освітньо-дослідницького проєкту «НАФТАЛАБ» учасників чекатиме п'ять тижнів тренінгів, воркшопів та лекцій. 

«Ми прагнемо дати учасникам/-цям імпульс до творення, розкрити їх відчуття власної сили та свободи і допомогти з пошуком рішень щодо їх використання», — повідомляють організатори.

Мета проєкту — допомогти учасникам:

  • відкрити для себе різноманітність театральних методологій;
  • дослідити перформативний спосіб присутності;
  • отримати новий інструмент роботи з тілом, голосом та текстом;
  • вивчитись критичному мисленню, шукати сенси;
  • конфронтувати себе з реальністю та водночас із тим тікати від неї в новостворені мистецькі форми. 

Фото: facebook/teatr.neft

Кураторка проєкту — режисерка, акторка та хореографка — Ніна Хижна. В рамках навчання вона проведе цикл театральних, перформативних та рухових практик. Лекції і воркшопи для учасників також проведуть запрошені фахівці: Артем Вусик, Люба Ільницька, Олена Апчел, Микола Набока, Анатолій Сачівко, Максим Пилаєв.

Заявки приймаються до 31 жовтня. Кількість учасників обмежена. Для реєстрації необхідно заповнити форму. Учасників проєкту оголосять 5 листопада. Результатом навчання стане відкритий показ.

Навчання триватиме з 11 листопада до 17 грудня щовівторка і щочетверга (17:00-20:00) та по суботах (11:00-19:00). Відкриті покази відбудуться 16 і 17 грудня.

Блок новин за темою