Web Analytics

Синєгубов пояснив, у чому проблема з відбудовою Циркунів

З відбудовою села Циркуни на Харківщині, яка передбачена урядовою програмою, є «організаційні проблеми». 

Питання відновлення Циркунів за підсумками Конгресу місцевих та регіональних влад 14 вересня прокоментував голова Харківської ОВА Олег Синєгубов. За його словами, цей проєкт не скасований. 

«Це була постанова уряду [щодо відбудови Циркунів]. І лише постановою уряду можна змінити або фінансування, або змінити пріоритет, або виключити цей населений пункт, або будь-який інший, або новий включити до нього. Прем'єр-міністр України приїздив на Харківщину, ми з ним особисто відвідували Циркуни і жодних рішень щодо зміни цього населеного пункту або зняття фінансування з цього населеного пункту не було», — сказав Синєгубов. 

Водночас, за його словами, з реалізацією проєкту є організаційні проблеми.  

«Ми знаємо, що є організаційні питання в Агенції відновлення (Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України — ред.) щодо реалізації цього проєкту і про це потрібно говорити відверто і чесно. І визнавати свою спроможність щодо таких проєктів», — відповів голова ОВА.

Питання відбудови Циркунів посадовці порушили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад. Глава уряду Денис Шмигаль закликав відповідальних чиновників прискорити реалізацію проєкту [комплексного відновлення населених пунктів за принципом «відбудувати краще, ніж було»], на яке Кабмін у липні виділив понад 3 млрд грн. 

Читайте також: Ділилися борошном і збирали сніг: як після окупації відновлюються Циркуни