Web Analytics

Стрільба в супермаркеті: поліцейського підозрюють у перевищенні повноважень

Внаслідок конфлікту, що стався в супермаркеті «Рост» у грудні 2018 року, правоохоронець отримав кілька ножових поранень від відвідувача і застосував табельну зброю. Нападник загинув.

Конфлікт у супермаркеті стався 5 грудня 2018 року, нагадують у Державному бюро розслідувань.

«Потерпілий відмовлявся оплатити товар, тому його провели у підсобне приміщення, щоб викликати наряд поліції. У ході конфлікту, що виник у підсобному приміщенні, потерпілий завдав працівнику поліції охорони кілька ударів ножем. Після цього на вулиці, куди вибігли обидва учасники конфлікту, поліцейський двічі вистрілив у бік нападника, який вже тікав. Один з пострілів став смертельним», — описують події у ДБР.

Поліцейському повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 118 (умисне вбивство при перевищенні заходів, необхідних для затримання злочинця) і ч. 2. ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень).

Якщо вину поліцейського доведуть у суді, йому загрожує до восьми років ув’язнення.

Фото: hk.npu.gov.ua

Коментуючи подію, керівник Управління поліції охорони в Харківській області Олег Гронь говорив, що нападник «вів себе неадекватно». Тодішній начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Олег Бех назвав чоловіка «наркозалежним зі стажем», однак не уточнив, в якому стані той був.

Поліція охорони провела службову перевірку: вона показала, що правоохоронець, вистреливши у нападника, діяв на законних підставах. Поліцейські також порушили справу за ст. 348 (посягання на життя співробітника правоохоронного органу).

Читайте MediaPort у Telegram