Web Analytics

«Страва для ворога»: харків’ян запрошують на виставку інсталяцій

23 грудня у Харківській муніципальній галереї стартує виставка третьої фіналістки Open Call 2021 Терри Нейдорф «Страва для ворога». 

«Ми добре знаємо нашого ворога. Його не цікавить українська культура, історія, досягнення, розум та таланти наших людей, він все це нищить. Єдине, що цікавить супротивника — українська земля. Чому б не дати йому те, чого він хоче, але на наших умовах, на умовах господарів?» — описує концепцію художниця.

На основі фотографій страв та текстів рецептів до них Терра Нейдорф створила страви-інсталяції з неїстівних природних матеріалів: землі, піску, каміння, деревини тощо. 

«Проєкт дає можливі варіанти того, як можна нагодувати ворога бажаним та в рамках даної виставки є мистецькою відповіддю Харкова на російську агресію», — зазначає мисткиня.

Терра Нейдорф навчалася в Харківській державній академії дизайну та мистецтв, наразі навчається у Львівській національній академії иистецтв. Працює у напрямках енвайронмент, лендарт, перформанс, фотографія, інсталяція, відео, текст.

Виставка «Страва для ворога» почне працювати у Харківській муніципальній галереї (Artпідвал) о 16:00 23 грудня і триватиме до 20 січня. Відвідати її можна з середи по неділю з 13:00 по 18:00.

Читайте також: «Я малюю Харків», — художниця Оксана Бойко

Блок новин за темою