Web Analytics

Справу про вбивство фермера в Безмятежному на Харківщині направили до суду

Трьох російських окупантів заочно судитимуть в Харкові. 

Матеріали справи щодо двох військовослужбовців російського 7-го окремого мотострілецького полку за позивними «Комуніст» і «Фанат» та військового мотострілецького полку незаконно утвореної ЛНР розгляне Орджонікідзевський райсуд Харкова, повідомила Харківська обласна прокуратура.  

Фото: Харківська обласна прокуратура

За даними слідства, під час окупації Ізюмського та Куп’янського районів російські військові погрожували місцевим жителям та відбирали майно.

На викраденому 31 липня 2022 року автомобілі вони приїхали до фермерського господарства у селі Безмятежному під Шевченковим і вбили фермера Володимира Шкірю. Односельці називали фермера «вуйком» через його закарпатське походження. 

Фото: Харківська обласна прокуратура

Правоохоронці з’ясували, що «Фанат» вистрелив фермеру в голову. 

«Після цього обвинувачені розчленували тіло вбитого, частину поклали в авто, на якому приїхали окупанти, та підпалили. Аби приховати злочин, вони забрали відрубані частини тіла фермера та викинули їх по дорозі до с. Вишневе Куп‘янського району», — йдеться в матеріалах. 

Фото: Харківська обласна прокуратура

Обвинувачених оголосили в розшук. 


У грудні 2023 року двом військовим рф і бойовику «ЛНР» заочно оголосили підозру у вбивстві фермера у Безмятежному (за ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України — порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Окупанту з позивним «Фанат» додатково інкриміновано ч. 2 ст. 438 КК України (умисне вбивство). Свідками вбивства фермера Володимира Шкірі 31 липня 2022 року стали його працівники.

Слухайте більше про російський злочин у подкасті Радіо Накипіло «Особова справа»

Блок новин за темою