Web Analytics

Завантаження...

Справу директора Куп'янського молочно-консервного комбінату передали до суду

Гендиректора заводу та депутата Куп'янської райради Олександра Радченка підозрюють у пособництві державі-агресору Російській Федерації. 

Про передачу справи до суду 9 січня повідомила прокуратура Харківської області

«Куп’янською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно депутата Куп’янської районної ради Харківської області, який є підприємцем, за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що генеральний директор молочноконсервного заводу у Куп‘янську під час окупації міста налагодив стійкі робочі та ідеологічні зв‘язки з представниками РФ. З так званою ВГА Купянского района обвинувачений уклав договір поставки товару на загальну суму понад 3,5 млн гривень», — йдеться у повідомленні. 

За даними слідства, з травня по вересень 2022 року гендиректор уклав контракти на реалізацію молочної продукції з підприємствами в окупованому Луганську на суму близько 100 млн гривень. Під час обшуку на заводі правоохоронці вилучили понад пів мільйона рублів.


З кінця жовтня депутат і керівник підприємства перебуває під вартою. Йому загрожує від 10 до 12 років ув'язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без такої.