Web Analytics

Скільки дітей навчатимуться у школах Харківщини: інформація ОВА

У Харківській області розпочинається новий навчальний рік. З міркувань безпеки навчання буде дистанційним. Нині в регіоні від російських обстрілів пошкоджені 210 закладів, 21 школа зруйнована.

Цьогоріч у школах Харківщини навчатимуться 214,6 тис. дітей, наводить цифри голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов. До першого класу підуть 13,4 тис.

За даними ОВА, до війни у регіоні було 260 тис. школярів.

Нині в області залишаються 14,6 тис. вчителів, до вторгнення РФ було 22,4 тис.

Цього року в режимі онлайн працюватимуть 559 шкіл із 715, на окупованих територіях залишилися 150.

У Харкові 80% школярів виявили бажання навчатися онлайн у школах міста, розповіла в ефірі національного телемарафону директорка Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко.

«Наразі у місті Харкові перебувають 25% школярів. Але виявили бажання навчатися онлайн понад 80%», — цитує Деменко «Інтерфакс-Україна».

За словами посадовиці, чверть харківських школярів нині за кордоном, більш ніж половина — в інших регіонах України.

Зі школярів Харкова, які залишили країну, 95% захотіли навчатися у своїх навчальних закладах онлайн. Для них уроки проводитимуть дещо пізніше за часом, після занять у закордонних школах.

Ольга Деменко. Фото: city.kharkov.ua

За даними Міністерства освіти та науки, від початку повномасштабного вторгнення війська РФ пошкодили в Україні 2,4 тис. навчальних закладів.

«2405 закладів освіти постраждали від бомбардувань та обстрілів», — констатували у МОН.

З них 2135 закладів пошкоджені, а 270 — зруйновані.

На Харківщині пошкоджені 210 закладів, 21 школа зруйнована.

Зруйнована школа у Харкові. Фото: Facebook/Сергій Болвінов


У Харківській області в онлайн-режимі працюватимуть всі заклади освіти: школи, виші, коледжі тощо. Як пояснювали в ОВА, в разі обстрілу не вистачить часу, щоб відвести учнів до бомбосховищ.