Web Analytics

Сили оборони відбили Борову — селищна рада

Селище Борова на Харківщині та більша частина Борівської громади знову під контролем ЗСУ. Над будівлею селищної ради майорить прапор України.

Про звільнення території повідомили 3 жовтня у Борівській селищній раді.

«Борова і більша частина Борівської селищної територіальної громади під контролем ЗСУ! Слава Україні! Героям слава!» — йдеться у дописі на сторінці ради у Facebook

На поширеному селищною радою відео майорить прапор України — їм махає жінка з вікна автівки, що їде вулицею селища.

«Нарешті ти вдома, нарешті це Україна!» — коментує вона.


Згодом також повідомили, що над Борівською селищною радою майорить український прапор.

«Протягом кількох днів у населених пунктах громади та за їхніми межами точилися жорстокі бої. Під натиском Збройних Сил України окупанти змушені були покинути раніше захоплені території, але залишили по собі численні руйнування, сліди військових злочинів і замінували значну частину територій. Заміновані ліси та лісосмуги, поля, пасовища, адміністративні будівлі, житлові будинки, дороги та узбіччя доріг», — розповіли у раді.

Наразі триває зачистка звільнених територій, обстеження будівель та місцевості, розмінування тощо. У громаді працюють військові, поліція, ДСНС, керівництво громади.

Борівська рада також поширила відео з бійцями ЗСУ, які в'їжджають до селища.


У Генеральному штабі ЗСУ про звільнення Борової поки офіційно не повідомляли.


Російські військові окупували Борову у квітні. Наприкінці вересня ЗСУ звільнили село Піски-Радьківські у Борівській громаді.

Фото на головній (ілюстративне): Генштаб ЗСУ