Web Analytics

СБУ розпочинає на Харківщині антитерористичні навчання

Служба безпеки України анонсувала масштабні антитерористичні навчання. Силовики радять носити з собою документи і перепрошують за  можливі незручності.

Навчання стартують 14 квітня і триватимуть до кінця травня, повідомив речник Управління СБУ в Харківській області Владислав Абдула. Їх проводитимуть у всіх районах Харківщини, приділяючи особливу увагу прикордонним.

До тренувань залучать співробітників СБУ, поліцейських, нацгвардійців, прикордонників, працівників Військової служби правопорядку і прокуратури тощо.

«Навчання проходитимуть в умовах, максимально наближених до реальних, у тому числі з використанням бойової вогнепальної зброї, військової техніки і радіотехнічних засобів», — зазначив керівник координаційної групи Антитерористичного центру при облуправлінні СБУ Роман Дудін.

Силовики попереджають про певні обмеження, можливу перевірку документів, огляд автомобілів. Мешканців і гостей регіону просять носити з собою документи, що посвідчують особу.

«СБУ гарантує, що тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини», — запевнили у спецслужбі.

Правоохоронці також просять бути пильними і повідомляти про людей, які без причини цікавляться транспортними чи військовими об’єктами, будівлями органів влади, знімають їх на фото, відео або використовують безпілотні літальні апарати. Заяви приймають в облуправлінні СБУ за телефоном (057) 700 16 61 або на електронну пошту usbu[email protected]. Також можна звернутися на телефон довіри СБУ — 0 800 501 482.

Служба безпеки вибачається за тимчасові незручності і просить з розумінням поставитися до проведення тренувань.

СБУ розпочинає масштабні антитерористичні навчання на Харківщині 14 квітня СБУ почне багатоетапні антитерористичні...

Опубликовано Владиславом Абдулой Вторник, 13 апреля 2021 г.

Навчання розпочали на тлі загострення ситуації на Донбасі та нарощування російського військового контингенту поблизу кордону.

«Останні дії Росії кидають серйозний виклик безпеці України, країнам — членам НАТО та всій Європі», — коментував ситуацію президент Володимир Зеленський.


У лютому СБУ проводила на Харківщині протидиверсійні навчання. Силовики тренувалися реагувати на загрози терактів.