Web Analytics

Росія випустила по Запоріжжю 12 ракет: зруйновані житлові будинки

Щонайменше 12 людей загинули внаслідок масованого російського обстрілу Запоріжжя в ніч на 9 жовтня. 

«За попередньою інформацією, літаки випустили по Запоріжжю 12 ракет. Більшість ракет влучили в житлові багатоповерхові та приватні будинки в одному з районів Запоріжжя. Частково зруйновано 9-поверховий будинок. Зруйновано п’ять приватних будинків. Уражені об’єкти інфраструктури. Пошкоджено 20 автомобілів. Наразі відомо щодо 12 загиблих», — повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

РФ вдарила по Запоріжжю близько 02:00, уточнили в ДСНС. У багатоповерхівці зруйновано під'їзд з 1 по 8 поверх. 

Фото: ДСНС

За словами Старуха, під завалами ще можуть бути люди. Шпиталізовані 49 людей, з яких шестеро дітей. 

«Світ має бачити правду. Ракетний удар по мирному населенню Запоріжжя. Зруйновані житлові та приватні будинки, у яких люди вночі просто спали, просто жили, ні на кого не нападали. Україна ніколи не хотіла цієї війни. Україна не робила нічого, щоб її спровокувати. Ми маємо справу з державою, яка не хоче миру. З державою-терористом», — прокоментував обстріли Запоріжжя президент України Володимир Зеленський.


Останніми днями Запоріжжя зазнає масованих обстрілів російських окупантів. 32 людини загинули від удару по цивільній колоні 30 вересня. Від обстрілів багатоповерхівок 6 жовтня загинули 11 людей, 21 людина врятована, повідомили в ДСНС. 7 жовтня РФ била по Запоріжжю дронами-камікадзе та ракетами: одна людина дістала поранення.