Web Analytics

Реорганізація освіти: у Харківському університеті Каразіна створили підрозділ УІПА

Вчена рада Каразінського 4 березня ухвалила рішення про створення Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія».

Про це повідомила ректорка вишу Тетяна Кагановська.

«Вчена рада Каразінського ухвалила рішення про створення в структурі університету Навчально-наукового інституту «Українська інженерно-педагогічна академія», відокремленого структурного підрозділу УІПА у складі ХНУ імені В. Н. Каразіна навчально-наукового професійно-педагогічного інституту (м. Бахмут) та Кадіївського навчально-наукового інституту гірничих та освітніх технологій (м. Харків)», — йдеться у її дописі на Facebook.

Кагановська зазначила, що найважливішими на початку реорганізації освітніх закладів є довіра та комунікація, у планах — «підготовка потужних кадрів для професійної освіти». 

«При цьому ми можемо посилити сильні сторони один одного, відкрити нові можливості розвитку та розширити напрями нашої діяльності на засадах стратегії Win-Win! Це має бути наша спільна перемога, без переможених! Ми розуміємо, що процес реорганізації пов'язаний з долею людей — професіоналів та студентів. Тому ми звертаємо увагу на індивідуальні потреби кожного. Поряд із цим постійно ведеться відкритий діалог університетського керівництва зі студентами та викладачами», — запевняє ректорка ХНУ ім. Каразіна.

Будівля УІПА на вул. Університетській. Джерело фото: uipa.edu.ua

16 лютого міністр освіти Оксен Лісовий пояснив, що рішення про приєднання УІПА до Каразінського прийняли з огляду на демографічні показники, кількість вступників, студентів. У складі ХНУ ім. Каразіна приєднаний виш має готувати майстрів виробничого навчання. 

13 січня 2024 року Кабінет міністрів погодив рішення приєднати Українську інженерно-педагогічну академію до Харківського національного університету ім. Каразіна. Керівництво академії тоді заявило, що вважає об’єднання «недоцільним». 

Чільне фото: uipa.edu.ua

Блок новин за темою