Web Analytics

Працює у Харкові під обстрілами: слюсар водоканалу нагороджений орденом

Слюсар «Харківводоканалу» Олексій Гармаш, якій після початку війни залишився у Харкові та продовжив працювати, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Олексій Гармаш працює слюсарем аварійно-відновлювальних робіт служби зовнішніх водопровідних мереж Новобаварського району, розповіли у «Харківводоканалі». Війна застала його на робочому місці.

«Почувши перші вибухи та канонаду, не одразу повірив, а точніше, не хотілося вірити, що почалася повномасштабна війна», — згадує Гармаш.

Увечері, порадившись із дружиною та дочкою, слюсар вирішив переїхати зі свого постійно обстрілюваного району до укриття. Потім, незважаючи на небезпеку, продовжив роботу.  

«Звичайно ж, ліквідувати руйнування на трубопроводах внаслідок прямих попадань чи обстрілів набагато складніше, але й у таких випадках знаходимо правильне рішення. Неодноразово доводилося працювати під ворожим вогнем, але ми робимо життєво важливу справу», — зазначив комунальник.

Нещодавно Олексія Гармаша нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.


Наприкінці серпня президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 22 жителів Харківської області, серед яких волонтери, комунальники, журналісти, освітяни.

Слухайте також подкаст «Герої Харкова. Водоканал»