Web Analytics

Посилили штурми в бік Купʼянська: Східне угруповання військ — про дії армії рф

Російські війська протягом останніх п’яти днів посилили штурмові дії на Куп’янському напрямку, підтягнувши резерви та артилерію.

Про це повідомив командир роти ударних безпілотних авіаційних комплексів «Ахіллес» 92-Ї ОШБр ім. Івана Сірка Юрій Федоренко.

«Крайні 5 днів росіяни посилили ударно-штурмові дії на Куп’янському напрямку. Ворог залучає резерви живої сили, підтягнув артилерію та збільшив кількість БПЛА. Мета — вийти на кордон Луганської області та просунутися в Харківський області», — зазначив Федоренко

Фото: скріншот відео 92 ОШБр

Начальник пресслужби Східного угруповання військ Ілля Євлаш в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив, що російські війська збільшили кількість штурмів на Куп’янському напрямку за рахунок зниження інтенсивності бойових дій на Лиманському. 

Фото: скріншот відео 92 ОШБр

«Ворогу складно вести одночасно такий масштабний наступ на різних ділянках фронту — як у нашій смузі відповідальності, так і на Таврійському напрямку. Проте одразу на Лиманському і на Куп’янському напрямках, отримавши по зубах, йому складно розпорошувати свої зусилля, тому він вирішив зараз закцентувати на найважливіші для себе цілі, а саме встигнути до настання холодів здобути собі і вигідні позиції, і спробувати максимально просунутися до Куп’янська», — пояснив Євлаш

Речник запевняє, що успіху ворог не матиме.

«Так просто йому це не вдасться, оскільки протягом довгого часу ми обладнували там інженерні позиції, робили мінно-вибухові загородження і противник вже наражається на них та відчуває потужність наших укріпрайонів на цьому напрямку», — сказав Євлаш.

Фото (ілюстративне): скріншот відео 92 ОШБр

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський 14 жовтня повідомив, що головна мета ворога на Куп’янському напрямку — розгром угруповання українських військ, оточення Куп’янська та вихід на рубіж річки Оскіл.

Блок новин за темою
Фото: скріншот відео 92 ОШБр