Web Analytics

Поліція патрулюватиме Харків на трофейному «Тигрі»

Харківські спецпризначенці патрулюватимуть вулиці міста на трофейній військовій машині «Тигр». Раніше вона належала групі російських диверсантів, яких розбили в Харкові на початку війни.

Правоохоронці патрулюють Харків на трофейному «Тигрі» з 23 серпня, повідомили у Головному управлінні Нацполіції у Харківській області.

Машину відремонтували на одному з харківських підприємств. Нині вона має українське оснащення. На корпусі — напис «Доброго вечора, ми з Харкова» та прапор України.

Фото: Facebook/ГУНП у Харківській області

За словами начальника ГУНП Володимира Тимошка, російська машина приїхала до Харкова з російського Бєлгорода.

«У ній їхали ці виродки, які потім знищували і зараз знищують наше місто. Зараз на ній їздитимуть герої, які будуть знищувати тих виродків. Ми точно доїдемо якнайменше до Бєлгорода на ній», — впевнений Тимошко.

Як розповів голова Харківської обладміністрації Олег Синєгубов, на початку російського вторгнення харківські спецпризначенці відбили російського «Тигра» в окупантів.

«Наші збройні сили, зокрема спецпідрозділ Національної поліції «Корд», який зустрів окупантів, відпрацювали диверсійно-розвідувальну групу, що заходила до Харкова і відчула силу наших українських воїнів. І як наслідок — цей автомобіль вже «служить» в лавах Нацполіції», — зазначив Синєгубов.


На «парад» знищеної російської техніки, що проводять у Києві до Дня незалежності, відправили кілька одиниць розбитої техніки окупантів з Харківської області. 

Загалом під час війни українські захисники знищили та відбили в окупантів на Харківщині вже сотні одиниць техніки.