Web Analytics

Поліція обіцяє пильніше стежити за дотриманням карантину на Харківщині

У Харківській області поліція посилює заходи для попередження поширення коронавірусної інфекції.

У Головному управління Нацполіції в Харківській області зазначили, що останніми днями кількість захворілих на COVID-19 у Харкові та районах області залишається високою, більшість районів відповідає «помаранчевому» рівню епіднебезпеки. У такій ситуації поліцейські посилюють заходи щодо боротьби з порушеннями карантинного режиму.

«Зокрема, посилено контроль щодо дотримання заборони роботи розважальних закладів та закладів громадського харчування після 22:00 і до 7:00, проведення концертів та дискотек, приймання відвідувачів у торговельно-розважальних закладах, кінотеатрах, відвідування закладів освіти», — кажуть у поліції

Релігійні заходи мають здійснюватися лише за умови перебування не більше однієї особи на 10 кв. метрах площі будівлі, де проводиться захід. 

Поліція просить носити маски у громадському транспорті, супермаркетах, підприємствах, розважальних закладах, зонах відпочинку тощо, а також тримати дистанцію у 1,5-2 метри.

Правоохоронці також нагадують, що за порушення правил карантину та санітарних норм загрожує як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 9 жовтня доручила поліції Харківщини:

  • посилити контроль за дотриманням карантинних обмежень;
  • забезпечити контроль за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції, заходів дезинфекції у місцях скупчення великої кількості людей;
  • організувати постійний контроль за дотриманням маскового режиму під час посадки у громадський транспорт на зупинках, які постійно мають значне навантаження, та найбільш навантажених кінцевих зупинках (у пікові години);
  • провести рейди щодо недопущення роботи нічних розважальних закладів.

13 жовтня Кабінет міністрів України ухвалив продовжити карантин, вперше запроваджений у березні, до кінця року.

Фото на головній: Патрульна поліція України