Web Analytics

«Ображати їх почали»: Сокуренко про сутичку з поліцією на Римарській

Підозри в опорі працівникам поліції вручили сьогодні трьом затриманим на вулиці Римарській 15 вересня.

Про це сьогодні журналістам повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко.

«Вручили їм підозри. Завтра їх поведемо в суд. І суд прийме законне рішення», — сказав він.  

Затриманих підозрюють за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

За словами Сокуренка, конфлікт почався з образ в бік поліції.

«Якщо люди починають розказувати поліцейським, що вони такі самі, як і ті учасники параду, поліцейський, природньо, що йому це не подобається, він на службі знаходиться. Чого його ображати, того поліцейського? Ображати їх почали. Жорстко ображати. Ті щось відповіли. А далі почався конфлікт», — сказав начальник управління поліції.


160919.mp3

Головне управління Нацполіції в Харківській області сьогодні пікетували з півсотні людей з прапорами націоналістичних громадських організацій «Фрайкор», «Традиція і порядок».

Фото: twitter.com/itsector

З плакатами «ЛГБТ і поліція – одна коаліція», «Свободу націоналістам» вони заявляли про незаконні дії поліцейських 15 вересня. Сокуренко пообіцяв провести службове розслідування. 

«Ми проведемо службову перевірку. Ми можемо все це зробити в межах кримінального провадження», — сказав він. 


15 вересня у Харкові проходив марш рівності «ХарківПрайд», організований представниками ЛГБТ-спільноти, а також низка акцій за «сімейні цінності». «ХарківПрайд», за даними поліції, пройшов без серйозних порушень порядку. Після заходу сталося кілька сутичок за участі представників націоналістичних організацій «Фрайкор» та «Традиція і порядок», зокрема — на вулиці Римарській та біля Шевченківського відділу поліції, внаслідок яких, за даними поліції, четверо правоохоронців отримали опіки очей від сльозогінного газу.