Web Analytics

«Не забувай своє коріння»: харків'ян запрошують на благодійну виставку диджитал-арту

Артпростір «79 Кут» запрошує харків’ян на виставку-продаж диджитал-арту Івана Шульгіна «Не забувай своє коріння». 30% коштів передадуть на підтримку українських саперів.

Іван Шульгін — харківський художник родом з Сімферополя, монументаліст за фахом, зараз займається створенням NFT-малюнків.

Фото: instagram.com/shoolgeen

Тема коріння присутня у творчості Івана з 2019 року, коли художник досліджував природні форми. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну тема набула для Івана нових значень, зазначають організатори: 

«Коріння символізує не лише особисті корені, а й природну землю, яка нас живить та формує. Наразі близько 30% території України заражено мінами — це біль, який важко усвідомити». 

Фото: Instagram/shoolgeen

У травні 2023 разом зі співачкою Дар’єю Суворовою Іван перетворив свій малюнок із серії «Соледарська сіль» на мурал в Ірпені.

«Соледар та Бахмут. Міста, які за ці місяці війни стали виглядати, як ця розірвана пачка солі від постійних обстрілів, вибухів, що завдали чисельних руйнувань... Бахмут та Соледар — міста, які обливаються солоним людським потом та кров’ю захисників. Міста, які боронять герої», — написав художник.

Фото: Facebook/karplyuk2019

  • Відкриття виставки відбудеться 11 листопада о 17:00 в артпросторі «79 Кут» за адресою вул. Пушкінська, 79/1.

30% зібраних коштів на виставці направлять на проєкт із розмінування України «Нам тут жити» від благодійного фонду «Повернись живим». 

Блок новин за темою