Web Analytics

Сесію Харківської облради скликали на 14 лютого

Наступна сесія Харківської обласної ради має відбутися 14 лютого. У порядку денному — 46 питань і розділ «Різне».

Розпорядження про скликання сесії підписала голова Харківської облради Тетяна Єгорова-Луценко.

Засідання має відбутися 14 лютого в режимі відеоконференції.

«У разі настання виняткових випадків, залишаю за собою право змінити дату та час проведення пленарного засідання чергової ХV сесії обласної ради», — йдеться у розпорядженні.

Пленарне засідання XV сесії Харківської обласної ради VIII скликання відбудеться 14 лютого 2023 року Сьогодні голова...

Опубликовано Харківська обласна рада Пятница, 27 января 2023 г.

У проєкті порядку денного — 46 питань і розділ «Різне». Депутати планують обговорити присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області», виконання програм — розвитку тероборони, протидії тероризму, підвищення енергоефективності, розвитку спорту тощо.

Також розглянуть кадрові питання, здебільшого — щодо керівників освітніх і медичних закладів. Одне з них стосується звільнення Володимира Святаша, батька ексдепутата Верховної Ради Дмитра Святаша, з посади гендиректора Обласного центру медичної статистики, здорового способу життя та інформаційно-аналітичної статистики. Колишнього нардепа підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, оголосили в розшук. Йоо батька Володимира Святаша у листопаді позбавили звання почесного громадянина Харківщини. 

Обговорюватимуть і перейменування села Ватутіне Харківського району: його назву пропонують змінити на Залужне.


Попередня сесія Харківської облради проходила 24 грудня. Депутати схвалили перейменування Харківського академічного російського драматичного театру імені Пушкіна: відтепер заклад матиме назву «Харківський академічний драматичний театр». Також ухвалили бюджет області на 2023 рік з доходами та видатками у 4,7 млрд грн.