Web Analytics

Нацполіцію очолив Ігор Клименко

Кабінет міністрів України прийняв відставку голови Нацполіції Сергія Князєва і призначив на його місце генерала поліції третього рангу Ігоря Клименка, який обіймав посаду заступника голови Нацполіції України.

Відповідні рішення Уряд ухвалив на сьогоднішньому засіданні. 

Як повідомив на брифінгу прем'єрміністр України Олексій Гончарук, кандидатуру Ігоря Клименка запропонував міністр внутрішніх справ. 

«Нам його відрекомендували як досвідченого фахівця. Ми дуже сподіваємося, що ця людина як мінімум продовжить ту роботу, яка велася у Національній поліції щодо забезпечення миру і спокою на наших вулицях, а як максимум — взагалі пришвидшить темпи реформування цієї структури», — сказав він. 

Фото: kmu.gov.ua

Як повідомляє МВС, новопризначений голова Нацполіції Ігор Клименко сказав, що розуміє «надвідповідальність та важливість цієї посади», і пообіцяв продовжувати реформи. 

«Завдання номер один — покращення стану реагування на повідомлення про вчинення злочинів та правопорушень. Наступний напрям роботи — профілактика злочинності, у першу чергу її вуличним проявам, а також покращення ефективності у забезпеченні безпеки дорожнього руху», — сказав Клименко.

Новопризначений голова Нацполіції Ігор Клименко. Фото: npu.gov.ua

Сергій Князєв оголосив про відставку 24 вересня.

Читайте також: Антон Геращенко став заступником глави МВС