Web Analytics

На територію Бєлгородської області зайшли росіяни, які воюють на боці ЗСУ — ГУР

Бійці легіону «Свобода Росії» та Російського добровольчого корпусу проводять операцію на території Бєлгородської області. 

Цю інформацію Суспільному підтвердив речник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов

«Так, сьогодні «Русский добровольческий корпус» та «Легион Свобода России», які складаються з громадян російської федерації, розпочали операцію по звільненню цих територій Бєлгородщини від так званого режиму Путіна і відсування супротивника з метою створення певної смуги безпеки для захисту українського цивільного населення», — сказав Юсов.

Грайворонський район росії межує з Сумщиною та Харківщиною. Google Maps

О 13:54 у Telegram-каналі легіону «Свобода Росії» з'явилося повідомлення про «звільнення населеного пункту Козинка Бєлгородської області»

«До Грайворона зайшли передові загони. Рухаємося далі», — йдеться у дописі. 

Бєлгородський губернатор В'ячеслав Гладков о 14:20 написав у каналі в Telegram, що «на територію Грайворонського округу зайшла диверсійно-розвідувальна група ЗСУ» та повідомив про «заходи з ліквідації противника». До цього він закликав не вірити «масованій інформатаці». 

Тим часом легіон «Свобода Росії» повідомляє про просування у бік Грайворона.  

«Гора-Поділ (село у Грайворонському районі) пройдено! Легіон з РДК приступили до штурму н/п Грайворон», — повідомив легіон. 

Доповнено. Станом на 23 травня легіон «Свобода Росії» та РДК продовжують утримувати прикордоння Бєлгородської області. Російська влада заявила про евакуацію дев'яти населених пунктів: Грайворон, Новостроївка, Горьковський, Безимено, Мокра Орловка, Глотове, Гора-Поділ, Замостя, Сподарюшене.