На Куп’янському та Лиманському напрямках побільшало російських штурмів — ДПСУ
Окупаційна армія останніми днями активізувалася в Харківській області.
Про це розповів речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко на брифінгу 24 червня.
«Активність противника — щодо спроб саме штурмових дій — за останній час значно збільшилася в наших смугах оборони на Лиманському та Куп’янському напрямках. Практично щодня такі штурмові дії відмічаються», — сказав він.
Прикордонники також фіксують на Харківщині активність російської піхоти.
«Особливо в напрямку Вовчанських Хуторів і загалом в межах Вовчанської громади, у напрямку Дігтярного, а також Дворічанського», — уточнив речник ДПСУ.
Натомість на Сумщині така активність дещо зменшилася.
Напередодні Адрій Демченко повідомляв, що окупанти практично щодня намагаються штурмувати позиції українських прикордонників на півночі Харківської області.
За даними Генерального штабу ЗСУ на ранок 25 червня, на Південно-Слобожанському напрямку минулої доби було 11 російських атак, на Куп’янському — дві.



