Web Analytics

На Харківщині затримали інформаторку російської розвідки — СБУ

Головними цілями військових рф були новозбудовані укріпрайони та логістичні шляхи ЗСУ.

Жителька Харківщини мала виявити і позначити на картах геолокації мінних полів, довготривалих оборонних точок, системи окопів та бліндажів, повідомиляє Служба безпеки України.

Також фігурантка намагалась стежити за залізничними коліями, які використовують військові ешелони ЗСУ, особливо з важкою бронетехнікою та артилерією.

«Загарбники планували повітряні атаки з використанням крилатих ракет та керованих авіабомб. У разі вогневого ураження по потенційних цілях окупанти сподівались послабити оборону Харкова та зруйнувати залізничні шляхи переправлення на фронт особового складу, зброї та боєприпасів для ЗСУ», — зазначили в СБУ.

Після російського авіаудару жінка мала «прозвітувати» про точність «прильотів», а потім отримати подальші інструкції для «евакуації» до рф, кажуть у відомстві.

За даними слідства, затримана працювала на окупантів через «зв’язкового» — рідного брата з Донецька, який воює проти української армії на східному фронті.

Затриманій повідомили про підозру за ч. 2 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ за можливості їх ідентифікації на місцевості).

За рішенням суду вона перебуває під вартою. Жінці загрожує до 8 років ув’язнення.

Чільне фото: ssu.gov.ua

Блок новин за темою