Web Analytics

На харківському заводі Малишева — новий керівник

Новим генеральним директором ДП «Завод ім. Малишева» призначений Олег Винник. Раніше він очолював промислові підприємства у Дніпрі, Запоріжжі, Горлівці тощо.

Новопризначеного гендиректора заводу 19 листопада представили колегам та керівництву Харківської  обладміністрації. За інформацією пресслужби ХОДА, Олег Винник є «промисловцем із багаторічним досвідом». Раніше керував підприємствами «Дніпроважмаш», «Горлівський авторемонтний завод», «Запорізький електровозоремонтний завод» тощо.

Під час наради у ХОДА з Винником обговорили ситуацію на заводі Малишева, стан виконання контрактів і завантаження підприємства.

Олег Винник. Фото: kharkivoda.gov.ua

«Головне — це виконання обов’язків за контрактами, які раніше взяв на себе завод. У тому числі — дуже перспективним пакистанським контрактом. Завантаження на підприємстві зараз є, фінансування достатньо. Дуже важливо — втримати та зміцнити кадровий потенціал», — прокоментував виконував обов’язків голови ХОДА Олександр Скакун.

На його думку, працівникам заводу слід підвищити зарплати.

«Зараз вони на рівні середніх зарплат у сфері промисловості регіону. Але, на моє переконання, мають бути значно вищими за середній рівень. Адже це підприємство — стратегічне, а робота на ньому вимагає високого рівня кваліфікації», — вважає Скакун.

Він впевнений, що теперішнє навантаження заводу та підписані «Укрспецекспертом» контракти дозволяють підвищити зарплати.

Ще одна надважлива нарада сьогодні. Зустрівся з представниками ДК «Укроборонпром» та «Укрспецекспорту». Проговорили 2...

Опубликовано Олександром Скакуном Пятница, 19 ноября 2021 г.

Протягом останніх років на заводі Малишева неодноразово змінювалися керівники. У травні 2019 року Олександра Хланя, в якого закінчився контракт, змінив Олександр Чурсин. Пізніше був призначений Василь Крилас.

Працівники та керівництво скаржилися на фінансові проблеми підприємства. У квітні 2021-го профком звертався до президента Володимира Зеленського із проханням «не дозволити знищити завод», вказуючи на значні борги: загальна кредиторська заборгованість на початок року сягала 1,8 млрд грн.


ДП «Завод ім. Малишева» спеціалізується на випуску і модернізації важкої і легкої бронетехніки. Виконував замовлення як для українського війська, так і для іноземних держав — Таїланда, Пакистана тощо.