Web Analytics

На Дергачівщині поховали захисника України Сергія Слободяна

У Дергачівській громаді на Харківщині 22 лютого поховали командира взводу 15-ї окремої гірсько-штурмової бригади Сергія Слободяна, який загинув під час боїв на Донеччині. Військовому було 26 років, у нього залишилися дружина та син.

Сергій Слободян загинув 15 лютого у боях поблизу Парасковіївки на Бахмутському напрямку, розповів голова Дергачівської громади Вячеслав Задоренко.

Він нагадав, що Слободян народився у Харкові, але дитинство та більшу частину життя провів у Цупівці на Дергачівщині. У школі займався спортом, разом зі своєю футбольною командою займав перші місця на змаганнях серед юнаків. Пізніше закінчив військову кафедру Харківського танкового училища.

Після вторгнення російської армії — перевіз родину до Тульчинської громади на Вінниччині, а сам вступив до лав Збройних сил. Став командиром взводу 15-ї окремої гірсько-штурмової бригади.

У 26-річного військового залишилися дружина та трирічний син.

«Десятки людей прийшли попрощатися з героєм на кладовище по провулку Семенському у Дергачах. Спочивай з миром, друже! Ми завжди пам'ятатимемо тебе як порядну, добру, чесну і щиру людину», — сказав Задоренко.

Фото: Telegram/Вячеслав Задоренко


У боях на лінії зіткнення загинув співробітник Харківської митниці Максим Снісаренко, офіцер ЗСУ. У нього також залишилися дружина та син.