Web Analytics

«Хай уся росія дивиться, що накоїла, покидьки!»: у Харкові поховали родину Путятіних

Мати загиблого внаслідок російської атаки на Харків 9 лютого Григорія Путятіна Тетяна звернулася до людей під час прощання з рідними на цвинтарі. 

«Хай вся росія подивиться, що накоїла, покидьки! Я ніколи їм не пробачу за своїх дітей і онуків! Чим вони завинили перед вами? Покидьки ви! Щоб ти горіла, росіє, так, як мої діти згоріли! Кожен, хто підтримує війну, хто за цього «путлера»-ідіота, хай всі палають. Я ніколи їм не пробачу, хоч я сама народилась у росії», — сказала Тетяна Путятіна.

Мати Григорія Путятіна родом з села Старосілля Красноярузького району Бєлгородської області. 

«Cьогодні вдень я прочитала, не знаю, де... Було написано, загинули діти. І один ідіот поставив лайк «сміх» і написав: «Що, спали, блохи?» На моїх дітей! «Спали, блохи?» Щоб ви так спали, блохи, і горіти вам яскравим полум'ям. За що загинули діти маленькі? 7 років, 4 роки, 10 місяців. І діти, син і невістка. Я не знаю, як я це переживу. Не знаю... Ненавиджу, що вони роблять з нами», — сказала Тетяна журналістам. 

Крім рідних, друзів та сусідів, попрощатися із загиблою колегою Ольгою Путятіною та її сім'єю прийшли працівники Харківської обласної прокуратури — кілька десятків людей.  

10-місячного Павла Путятіна поховали в одній могилі з матірʼю Ольгою. 

Вадим Манойло, який втратив обох батьків від російського обстрілу 9 лютого, обіймає матір загиблого Григорія Путятіна. 

Батьків Вадима поховають днями. 

Читайте також: У Харкові перевірять роботу нафтобази, по якій вдарила росія

Блок новин за темою