Харківські синхроністки здобули чотири медалі суперфіналу Кубка світу

В іспанському Ов’єдо завершився суперфінал Кубка світу з артистичного плавання. Збірна України, яку представляють спортсменки з Харківщини, здобула «золото», два «срібла» й одну «бронзу».

Про здобутки спортсменок повідомили у Федерації України із синхронного плавання.

Першу нагороду, «срібло», збірна виборола у технічній групі. Влада і Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко отримали за свій виступ 264.6566 бала та посіли друге місце. Перше — у команди Іспанії, третє — у Франції.

Другу та третю медалі Україні принесли сестри Алексіїви. У технічному дуеті вони набрали 242.0541 бала і стали бронзовими призерками. Перше місце — в спортсменок з Іспанії, друге — у представниць Франції.

У довільному дуеті Влада і Марина Алексіїви отримали від суддів 217.1771 бала та посіли друге місце. Перемогу здобули плавчині з Ізраїлю, «бронза» — у дуета з Нідерландів.

Як вам виступ наших сестричок Влади та Марини Алексіївих у суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання у технічному дуеті?

Опубликовано Ukrainian synchronized swimming Суббота, 3 июня 2023 г.

Збірна України також здобула «золото» в акробатичній групі, набравши 216.6701 бала. Другими стали синхроністки з Китаю, третіми — з Канади.

«Українки на жодному етапі, де брали участь, нікого не пустили на першу сходинку п'єдесталу у цій дисципліні», — йдеться у повідомленні федерації.

"Ще не вмерла України і слава, і воля" лунає на увесь світ завдяки збірній команді України з синхронного плавання Слава Україні! #AQUA #WorldCup2023 #artswim #synchro #перемога

Опубликовано Ukrainian synchronized swimming Воскресенье, 4 июня 2023 г.

Завдяки цій перемозі збірна України посіла четверте місце в медальному заліку суперфіналу. Лідерує Іспанія, в якої вісім нагород: чотири «золота» та чотири «срібла». Друге і третє місця поділили між собою Ізраїль та Японія, в яких по два «золота»,

У березні українські плавчині здобули чотири медалі на етапу Кубка світу з артистичного плавання у канадському Маркемі.