Web Analytics

Харківська облрада знову не позбавила Суркіса почесного звання

Депутатам Харківської обласної ради забракло голосів, щоб хоча б винести на розгляд сесії 23 грудня питання про позбавлення звання почесного громадянина Харківської області нардепа колишньої ОПЗЖ Григорія Суркіса. 

Внести до порядку денного це питання на початку сесії запропонувала фракція «Європейської солідарності». 

Результати голосування за винесення на розгляд питання про позбавлення Суркіса почесного звання. Скриншот: KhOblrada/YouTube

«За» проголосували 27 депутатів, «проти» — 8, «утримались» — 9, «не голосували» — 41.

Серед тих, хто голосував проти винесення питання на розгляд — депутати колишньої ОПЗЖ Олександр Андрєєв, Віталій Гагарін, Сергій Гладкоскок, Олександр Діденко, Леонід Заярний, Тетяна Коробко, Артем Назаров.

Поіменне голосування з цього питання система показала не повністю з технічних причин. Інформації, як голосували усі депутати за цією пропозицією, не відображена і у відповідному розділі на сайті Харківської облради за результатами сесії.

Що передувало 

Харківська обласна рада вдруге провалює позбавлення Суркіса почесного звання. Ініціатор голосування — військовий та бізнесмен Всеволод Кожемяка, засновник підрозділу «Хартія». 

15 грудня він повідомив, що вкотре звернувся з листом до облради з вимогою позбавити Суркіса почесного звання. «Звернення «хартійців» підтримали більшість добровольчих та волонтерських організацій Слобожанщини. І ті, хто воює, і ті, хто активно допомагає фронту», — зазначив Кожемяка. 

Читайте також: Хто такий Григорій Суркіс

Фото на головній: Ліга.НЕТ

Блок новин за темою