Web Analytics

«Харків стане для них фатальним містом» — Сирський про можливий наступ росіян

Головнокомандувач Збройних сил України розповів про посилення оборони на Харківщині. 

Про це він сказав в інтерв’ю «Укрінформу»

«Ми вже маємо досвід бойових дій у Харківській області, нам вдалося «прорахувати» противника та звільнити значну частину Харківщини. Саме тоді відбувся масштабний обвал російського фронту. Якщо росіяни рушать туди знову, Харків стане для них фатальним містом. Але, звісно, кожна військова операція по-своєму унікальна, і просто скористатися її умовною калькою у наступній ситуації на фронті не вдасться за жодних умов. Сучасна війна — це математична задача із сотнями змінних, у якій кожен складник може мати вирішальне значення», — сказав Олександр Сирський.

Головнокомандувач запевнив, що на Харківщині «вживають заходів для адекватного реагування» на можливий наступ. 

«Ми не можемо ігнорувати будь-яку інформацію про підготовку ворога до наступальних дій, тому вживаємо всіх заходів для адекватного реагування на таку ймовірність. На сьогодні проводимо великий комплекс робіт із фортифікаційного обладнання територій і позицій, встановлюємо комплексну систему загороджень, проводимо планування застосування наших військ у разі таких дій», — зазначив Сирський. 

У лютому-березні 2022 року українські захисники не дозволили окупаційним військам увійти до Харкова, диверсійно-розвідувальні групи, яким вдавалося у перші два тижні повномасштабної війни прорватися до міста, знищили. 

У вересні-жовтні 2022 року в ході контрнаступу Сили оборони звільнили майже всю територію, захоплену росіянами на Харківщині на початку повномасштабного вторгнення. 

Чільне фото: Сирський/Telegram

Блок новин за темою

Новини за темою