Харків’ян, які укривалися в метро, почали переселяти до гуртожитків

Харків'ян, які укривалися від бомбардувань на станціях метрополітену, почали розміщувати в гуртожитках. Їм привозять ліки та гарячу їжу, дехто вже вийшов на роботу.

Про початок розселення повідомили у пресслужбі Харківської міськради.

За її інформацією, житло вже надали харків'янам, які тимчасово мешкали на станціях «Завод імені Малишева», «Метробудівників» та «Спортивна».

Як розповіла заступниця голови Адміністрації Слобідського району Світлана Лещенко, багато харків'ян повернулися додому. Тих, чиє житло зруйноване від обстрілів, розселили до гуртожитків.

Так, 33 людини оселилися в гуртожитку Регіонального механіко-технологічного центру професійної освіти.

«Ми забезпечили їх медикаментами, а також щодня привозимо гаряче харчування. Багато хто з них уже вийшли на роботу або активно займаються її пошуком», — розповіла Лещенко.

Загалом гуртожиток може прийняти близько 400 харків'ян, які через війну залишилися без житла.

Візит керівництва харківської поліції до метрополітену, квітень 2022 року

За словами заступниці Харківського міського голови Світлани Горбунової-Рубан, розсілити треба до 700 людей, які залишалися у підземці.

«Згідно з тією реєстрацією, що ми провели, потребують розселення десь 670-700. Розглядаємо можливості їхнього розміщення», — сказала посадовиця «Суспільному»

На 18 травня вивезли близько 40 людей. 


За даними Харківської обладміністрації на 17 травня, в метро залишалися близько 4200 людей. У ХОВА розглядали різні варіанти розміщення тих, хто втратив домівки: гуртожитки, соціальні заклади, тимчасове житло. Водночас проти будівництва тимчасового житла висловився Харківський міський голова Ігор Терехов.

Мерія планує знову запустити метро за півтора-два тижні.

Якщо Ви виявили помилку у тексті — виділіть її курсором та натисніть "Ctrl + Enter". Дякуємо Вам за уважність та ввічливість.
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке автору, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Вы также можете отправить свой комментарий.